Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

Użytkowników Facebooka zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w nowej odsłonie, dostępnej pod poniższym adresem:

https://www.facebook.com/pages/Gdyński-Klub-Eksploracji-Podziemnej/269362423169034

Na stronie można znaleźć wiele interesujących tematów, regularnie też pojawiają się nowe zdjęcia i aktualności. Ponieważ nie każdy korzysta z portali społecznościowych, główna strona internetowa Klubu będzie nadal dostępna pod adresem gkep.pl.

Nabór do Sekcji Remontowo-Budowlanej

Gdyński Klub Eksploracji Podziemnej ogłasza nabór do nowo powstałej Sekcji Remontowo-Budowlanej.
Do Sekcji zapraszamy wyłącznie tych pasjonatów, którzy lubią pomagać w remontowaniu i rekonstrukcji historycznej schronów, nie boją się pędzla, szczotki, czy robót instalacyjnych.

Najwięcej prac prowadzonych jest w dwóch schronach z czasów II wojny światowej w Gdyni, którymi nasz Klub się opiekuje. Z racji dużego wkładu pracy, członkowie Sekcji Remontowo-Budowlanej mają prawo uczestniczyć we wszystkich działaniach Sekcji Historycznej (np. wycieczki, wypady w teren). Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia budowlanego. Liczy się zapał, ponieważ pracami kierują i pomagają koledzy-fachowcy. Wszystkie działania prowadzimy społecznie.

Wszelkich informacji chętnie udzieli Szef Sekcji. Mail klubowy w zakładce "Kontakt".

Opuszczona hala i schrony

Hala Przedsiębiorstwa Robót Wiertniczych Hydropol S.A. (w likwidacji) w Gdańsku jest opuszczona od około 2000 roku. Dzięki uprzejmości dozorców opuszczone obiekty udało się uwiecznić na zdjęciach. Nasza ekipa odwiedziła również okoliczne, dość nietypowe schrony.

- Hala "Hydropolu", okoliczne schrony i budynki

Nowe zdjęcia z Gdańska

Wygenerowano w sekund: 0.10
162,189 unikalne wizyty